Във Варна започва най-грандиозният младежки фестивал в България

Във Варна започва най-грандиозният младежки фестивал в България

Започва най-грандиозният младежки фестивал в България FUNCITY+. Фестивалът ще се проведе от 30 август до 3 септември 2017 в района на Пристанище Варна.

Събитията ще бъдат разпределени в няколко зони - главна сцена, танцова арена, сцена DANCE WORKSHOPS, спортна зона, SQUAREBALL ZONE, SLACKLINE ZONE, място за йога, SKATE & BLADE PARK, подвижна DJ бус платформа и творческа зона.
В творческата зона на фестивала ще можете да се включите в музикална рок работилница, аниме и манга мероприятия, 3D PRINTing студио, творчески игри, работилница по роботика, конкурс за създаване на най-оригинален образ на FUNCITY+, графити и стрийт арт демонстрации, циркова работилница и много други игри.

На танцовата арена всеки ще може да се пробва в десетки видове уроци по танци, а на 1 септември там ще се проведе и оспорвано състезание по бийтбокс със специалното участие на SKILLER и ПЕЧЕНКАТА. 
Специално за тазгодишното издание на младежкия фестивал FUNCITY+ във Варна пристигат едни от най-добрите артисти, които ще проведат своите танцови работилници на 1, 2 и 3 септември в стиловете хип-хоп, брейк денс и попинг (hip-hop; break dance; popping). Това са J.K. Sanchez (Чехия), B-Boy Mandy (Чехия) и Mircae Ecxarcu (Румъния). 

На 2 септември 2017 ще се проведе и танцово състезание с танцьори от цялата страна, на което ще бъдат жури гост-артистите от чужбина.

Огнено представление, уличен цирк, магично шоу, аниме и манга мероприятия, калиграфия, COSPALY, К РОР, стрийтбол, скейт, блейд и лонгборд състезания, демонстрации и подвижна DJ платформа са само малка част от акцентите в програмата на FUNCITY+!


Напомняме и че популярният телевизионен формат "Голямото рок междучасие" ще проведе регионална квалификация по време на FUNCITY+, а записванията продължават до 30 август 2017 на www.rockbg.com.
Атрактивният младежки фестивал FUNCITY+ е едно от основните събития на инициативата "Варна - Европейска младежка столица" 2017, чиято основна цел е да превърне града в притегателен център за бизнеса и младите хора и да събере на едно място всичко, което вълнува младежите в Европа.

Програма на младежкия фестивал FUNCITY+ 2017:

Главна сцена - MAIN STAGE

31.08.2017 - четвъртък

17:00 - 22:00 - Голямото рок междучасие - Конкурс за най-добра младежка група, квалификации за Източна и Северна България

22:00 - 23:00 - LEFTIES - на живо - Концерт на групата финалист от конкурса през 2016 г

1.09.2017 - петък

19:00 - 19:30 - AXEZ 

19:30 - 19:50 - GRIZZLY

20:00 - 20:50 - MIRY

21:00 - 21:50 - PARAPLANNER 

22:00 - 23:00 - МИЛЕНИТА & Live band 

2.09.2017 - събота

19:30 - 20:00 - DJ EMOTION 

20:00 - 20:15 - CONNECTION CREW - dance show

20:15 - 20:45 - DIM4OU

20:45 - 21:00 - CONNECTION CREW - dance show

21:00 - 21:15 - ОГНЕНО ШОУ - на живо, представено от FIRETER

21:15 - 22:00 - НОКАУТ

22:00 - 23:00 - DRS

3.09.2017 - неделя

16:30 - 17:00 - НАКАМА представя Съвременна японска култура

17:00 - 18:00 - K POP dance - състезание

18:00 - 19:00 - COSPLAY конкурс 

19:00 - 19:15 - Въздушна акробатика 

20:00 - 21:00 - ЦАРЕТЕ НА МАГИЯТА - магично шоу

Танцова арена - DANCE ARENA

30.08.2017 - сряда

20:00 - 21:30 - Музикално - артистичен спектакъл с участието на ученици от V езикова гимназия "Йоан Екзарх"

31.08.2017 - четвъртък

16:00 - 17:00 - Открита демонстрация BODY WORK Party

17:00 - 18:00 - Танцова работилница CAPOEIRA

18:00 - 19:00 - Предстои да бъдат обявени

1.09.2017 - петък

17:00 - 19:00 - BRING THAT BEATBOX BATTLE - състезание по бийтбокс със специалното участие на SKILLER и ПЕЧЕНКАТА 

2.09.2017 - събота

15:00 - 16:00 - Танцова работилница Popping Dance с участието на Mircea Ecxarcu /Romania/

16:00 - 17:00 - Танцова работилница Hip Hop Dance с участието на J.K.Sanchez /Czech Rep./

17:00 - 18:00 - Танцова работилница Break Dance с участието на B-Boy Mandy /Czech Rep./

18:00 - 20:00 - BRING THAT BEAT BACK HIP HOP ALL STYLE DANCE BATTLE - състезание по хип хоп танци със специалното участие на Mircea Ecxarcu , J.K.Sanchez, B-Boy Mandy

3.09.2017 - неделя

15:00 - 16:00 - Танцова работилница Popping Dance с участието на Mircea Ecxarcu /Romania/

16:00 - 17:00 - Танцова работилница House Dance с участието на J.K.Sanchez /Czech Rep./

17:00 - 19:00 - VOICE AFFAIRS - вокално състезание

19:00 - 21:00 - BREAK AFFAIRS/BREAK DANCE Contest - състезание по брейк

Сцена DANCE WORKSHOPS

1.09.2017 - петък

15:00 - 16:00 - Открита демонстрация ПИЛАТЕС

16:00 - 17:00 - Открита демонстрация ФИТ БОЛ

17:00 - 18:00 - Предстои да бъдат обявени

18:00 - 19:00 - Танцова работилница МОДЕРНИ ТАНЦИ

2.09.2017 - събота

15:00 - 16:00 - Открита демонстрация ФИТ БОЛ

16:00 - 17:00 - Открита демотстрация СТЕП АЕРОБИКА

17:00 - 18:00 - Танцова работилница POLE DANCE

18:00 - 19:00 - Танцова работилница - МTV DANCE

3.09.2017 - неделя

15:00 - 16:00 - Открита демонстрация ПИЛАТЕС

16:00 - 17:00 - Открита демонстрация BODY WORK Party

17:00 - 18:00 - Танцова работилница POLE DANCE

18:00 - 19:00 - Танцова работилница CAPOEIRA

Спортна зона - SPORT ZONE

KINGS TOURNAMENT STREETBALL

2.09.2017 - събота

11:00 - 16:00 - Групова фаза - момчета до 15 г, момчета до 18 г и момичета до 18 г

16:00 - 16:30 - Конкурс за стрелба и забивки

16:30 - 18:00 - Елиминации - момчета до 15 г, момчета до 18 г и момичета до 18 г

18:00 - 19:00 - Финали - момчета до 15 г, момчета до 18 г и момичета до 18 г

19:00 - Награждаване
3.09.2017 - неделя

11:00 - 17:00 - Групова фаза - мъже над 18 г и жени над 18 г

17:00 - 17:30 - Конкурс за стрелба и забивки

17:30 - 19:30 - Елиминации - мъже над 18 г и жени над 18 г

19:30 - 20:30 - Финали - мъже над 18 г и жени над 18 г

20:30 - Награждаване

SQUAREBALL ZONE

31.08.2017 - четвъртък

17:00 - 20:00 - Свободна игра и демонстрации

1.09.2017 - петък

17:00 - 20:00 - Свободна игра и демонстрации

2.09.2017 - събота

17:00 - 20:00 - Свободна игра и демонстрации

3.09.2017 - неделя

17:00 - 20:00 - Свободна игра и демонстрации

SLACKLINE ZONE

31.08.2017 - четвъртък

18:00 - 21:00 - Обучения и демонстрации

1.09.2017 - петък

18:00 - 21:00 - Обучения и демонстрации

2.09.2017 - събота

18:00 - 21:00 - Обучения и демонстрации

3.09.2017 - неделя

18:00 - 21:00 - Обучения и демонстрации

YOGA PLACE

31.08.2017 - четвъртък

18:00 - 19:00 - Забавна йога за младежи

1.09.2017 - петък

18:00 - 19:00 - Забавна йога за младежи

2.09.2017 - събота

18:00 - 19:00 - Забавна йога за младежи

3.09.2017 - неделя

18:00 - 19:00 - Забавна йога за младежи

SKATE & BLADE PARK

31.08.2017 - четвъртък

19:00 - 21:00 - LONGBOARD Contest - състезание по лонгборд

1.09.2017 - петък

10:00 - 17:00 - Свободно каране скейт, блейд, BMX, кънки

17:00 - 18:00 - Загрявка за скейт състезание

18:00 - 20:00 - SKATE JAM - Състезание по скейтборд

21:00 - Награждаване

2.09.2017 - събота

10:00 - 17:00 - Свободно каране скейт, блейд, BMX, кънки

16:00 - 20:00 - Работилница по кънки и ролери с инструктори на TEMPISH

17:00 - 18:00 - Загрявка за блейд състезание

18:00 - 20:00 - BLADE JAM - Състезание по блейд 

21:00 - Награждаване

3.09.2017 - неделя

10:00 - 18:00 - Свободно каране на скейт, блейд, BMX, кънки. Безплатни уроци, демонстрации.

DJ BASS STATION - подвижна DJ бус платформа

1.09.2017 - петък

17:00 - 19:00 - DJ WORKSHOP с участието на ALTERNATIVE MOVEMENT

19:00 - 23:00 - ALTERNATIVE MOVEMENT Party feat:

THE DARK ONE [ breakbeat / drum and bass ]

DEFRAGLER [ drum and bass ]

SML AS FREAKUIENCE [ hardcore / industrial ]

PILITRONCORE [hardcore / darkcore ]

EYETRO [ drum and bass / neurofunk ]

CHODA [ drum and bass / neurofunk ]

2.09.2017 - събота

17:00 - 19:00 - DJ WORKSHOP с участието на MIRIZMA

19:00 - 23:00 - MIRIZMA Party 

Маршрутът на DJ BASS STATION ще бъде обявен съвсем скоро.

ТВОРЧЕСКА ЗОНА/ РАБОТИЛНИЦИ

Музикална работилница "ROCK SCHOOL"

1.09.2017 - петък

16:00 - 19:00 - Музикална работилница за напреднали и начинаещи

2.09.2017 - събота

16:00 - 19:00 - Музикална работилница за напреднали и начинаещи

ANIME & MANGA TENT

1.09.2017 - петък

16:00-18:00 - Темари

18:00-20:00 - Кири-е

2.09.2017 - събота

11:00 - 12:00 - Оригами

12:00 - 13:00 - Оригами

13:00 - 15:00 - Манга

15:00 - 16:00 - Калиграфия

16:00 - 17:00 - Калиграфия

17:00 - 20:00 - Кири-е

3.09.2017 - неделя 

11:00 - 12:00 - Калиграфия

12:00 - 13:00 - Калиграфия

13:00 - 16:00 - Кири-е 

16:00 - 17:00 - Японски език

17:00 - 18:00 - Японски език

18:00 - 19:00 - Оригами

19:00 - 20:00 - Оригами

3D PRINTing студио

2.09.2017 - събота 

15:00 - 21:00 - Изработка на прототипи, демонстрации и обучения

3.09.2017 - неделя

15:00 - 21:00 - Изработка на прототипи, демонстрации и обучения

PTPI The Dolphins

1.09.2017 - петък 

16:00 - 19:00 - Творчески игри

2.09.2017 - събота

16:00 - 19:00 - Творчески игри

РАБОТИЛНИЦА ПО РОБОТИКА

31.08.2017 - четвъртък

16:00 - 20:00 - Работилница по роботика за деца и младежи

1.09.2017 - петък

16:00 - 20:00 - Работилница по роботика за деца и младежи

2.09.2017 - събота

16:00 - 20:00 - Работилница по роботика за деца и младежи

3.09.2017 - неделя

16:00 - 20:00 - Работилница по роботика за деца и младежи

CHARACTER WORKHOP

3.09.2017 - неделя

11:00 - 14:00 - Конкурс за създаване на най-оригинален образ на FUN CITY+ CHARACTER с участието на Калоян Илиев - KOKIMOTO

GRAFFITI & STREET ART ZONE

2.09.2017 - събота

11:00 - 19:00 - Графити и стрийт арт демонстрация с участието на MOUSE, STERN, GLOW и др.

3.09.2017 - неделя

11:00 - 19:00 - Графити и стрийт арт демонстрация с участието на MOUSE, STERN, GLOW и др.

STREET CIRCUS & MAGIC CORNER

1.09.2017 - петък

18:00 - 19:00 - "Поко Льоко" - цирково представление

2.09.2017 - събота

16:00 - 18:00 - Циркова работилница с участие на публиката

18:00 - 19:00 - "Поко Льоко" - цирково представление

3.09.2017 - неделя

16:00 - 18:00 - Циркова работилница с участие на публиката

18:00 - 20:00 - Street Magic show - работилница за фокуси и трикове

GAME ZONE

31.08.2017 - четвъртък

12:00 - 23:00 - Свободни игри - джаги, дартс, шах, табла

1.09.2017 -петък

12:00 - 23:00 - Свободни игри - джаги, дартс, шах, табла

17:00 - 23:00 - Конзолни игри - свободна игра и турнир

2.09.2017 - събота

12:00 - 23:00 - Свободни игри - джаги, дартс, шах, табла

17:00 - 23:00 - Конзолни игри - свободна игра и турнир

3.09.2017 - неделя

12:00 - 23:00 - Свободни игри - джаги, дартс, шах, табла

17:00 - 23:00 - Конзолни игри - свободна игра и турнирЗапочва най-грандиозният младежки фестивал в България FUNCITY+. Фестивалът ще се проведе от 30 август до 3 септември 2017 в района на Пристанище Варна.

Събитията ще бъдат разпределени в няколко зони - главна сцена, танцова арена, сцена DANCE WORKSHOPS, спортна зона, SQUAREBALL ZONE, SLACKLINE ZONE, място за йога, SKATE & BLADE PARK, подвижна DJ бус платформа и творческа зона.
В творческата зона на фестивала ще можете да се включите в музикална рок работилница, аниме и манга мероприятия, 3D PRINTing студио, творчески игри, работилница по роботика, конкурс за създаване на най-оригинален образ на FUN CITY+, графити и стрийт арт демонстрации, циркова работилница и много други игри.

На танцовата арена всеки ще може да се пробва в десетки видове уроци по танци, а на 1 септември там ще се проведе и оспорвано състезание по бийтбокс със специалното участие на SKILLER и ПЕЧЕНКАТА. 
Специално за тазгодишното издание на младежкия фестивал FUNCITY+ във Варна пристигат едни от най-добрите артисти, които ще проведат своите танцови работилници на 1, 2 и 3 септември в стиловете хип-хоп, брейк денс и попинг (hip-hop; break dance; popping). Това са J.K. Sanchez (Чехия), B-Boy Mandy (Чехия) и Mircae Ecxarcu ( Румъния). 

На 2 септември 2017 ще се проведе и танцово състезание с танцьори от цялата страна, на което ще бъдат жури гост-артистите от чужбина.

Огнено представление, уличен цирк, магично шоу, аниме и манга мероприятия, калиграфия, COSPALY, К РОР, стрийтбол, скейт, блейд и лонгборд състезания, демонстрации и подвижна DJ платформа са само малка част от акцентите в програмата на FUNCITY+!
Напомняме и че популярният телевизионен формат "Голямото рок междучасие" ще проведе регионална квалификация по време на FUNCITY+, а записванията продължават до 30 август 2017 на www.rockbg.com.
Атрактивният младежки фестивал FUNCITY+ е едно от основните събития на инициативата "Варна - Европейска младежка столица" 2017, чиято основна цел е да превърне града в притегателен център за бизнеса и младите хора и да събере на едно място всичко, което вълнува младежите в Европа.Програма на младежкия фестивал FUNCITY+ 2017

Главна сцена - MAIN STAGE

31.08.2017 - четвъртък

17:00 - 22:00 - Голямото рок междучасие - Конкурс за най-добра младежка група, квалификации за Източна и Северна България

22:00 - 23:00 - LEFTIES - на живо - Концерт на групата финалист от конкурса през 2016 г

1.09.2017 - петък

19:00 - 19:30 - AXEZ 

19:30 - 19:50 - GRIZZLY

20:00 - 20:50 - MIRY

21:00 - 21:50 - PARAPLANNER 

22:00 - 23:00 - МИЛЕНИТА & Live band 

2.09.2017 - събота

19:30 - 20:00 - DJ EMOTION 

20:00 - 20:15 - CONNECTION CREW - dance show

20:15 - 20:45 - DIM4OU

20:45 - 21:00 - CONNECTION CREW - dance show

21:00 - 21:15 - ОГНЕНО ШОУ - на живо, представено от FIRETER

21:15 - 22:00 - НОКАУТ

22:00 - 23:00 - DRS

3.09.2017 - неделя

16:30 - 17:00 - НАКАМА представя Съвременна японска култура

17:00 - 18:00 - K POP dance - състезание

18:00 - 19:00 - COSPLAY конкурс 

19:00 - 19:15 - Въздушна акробатика 

20:00 - 21:00 - ЦАРЕТЕ НА МАГИЯТА - магично шоу

Танцова арена - DANCE ARENA

30.08.2017 - сряда

20:00 - 21:30 - Музикално - артистичен спектакъл с участието на ученици от V езикова гимназия "Йоан Екзарх"

31.08.2017 - четвъртък

16:00 - 17:00 - Открита демонстрация BODY WORK Party

17:00 - 18:00 - Танцова работилница CAPOEIRA

18:00 - 19:00 - Предстои да бъдат обявени

1.09.2017 - петък

17:00 - 19:00 - BRING THAT BEATBOX BATTLE - състезание по бийтбокс със специалното участие на SKILLER и ПЕЧЕНКАТА 

2.09.2017 - събота

15:00 - 16:00 - Танцова работилница Popping Dance с участието на Mircea Ecxarcu /Romania/

16:00 - 17:00 - Танцова работилница Hip Hop Dance с участието на J.K.Sanchez /Czech Rep./

17:00 - 18:00 - Танцова работилница Break Dance с участието на B-Boy Mandy /Czech Rep./

18:00 - 20:00 - BRING THAT BEAT BACK HIP HOP ALL STYLE DANCE BATTLE - състезание по хип хоп танци със специалното участие на Mircea Ecxarcu , J.K.Sanchez, B-Boy Mandy

3.09.2017 - неделя

15:00 - 16:00 - Танцова работилница Popping Dance с участието на Mircea Ecxarcu /Romania/

16:00 - 17:00 - Танцова работилница House Dance с участието на J.K.Sanchez /Czech Rep./

17:00 - 19:00 - VOICE AFFAIRS - вокално състезание

19:00 - 21:00 - BREAK AFFAIRS/BREAK DANCE Contest - състезание по брейк

Сцена DANCE WORKSHOPS

1.09.2017 - петък

15:00 - 16:00 - Открита демонстрация ПИЛАТЕС

16:00 - 17:00 - Открита демонстрация ФИТ БОЛ

17:00 - 18:00 - Предстои да бъдат обявени

18:00 - 19:00 - Танцова работилница МОДЕРНИ ТАНЦИ

2.09.2017 - събота

15:00 - 16:00 - Открита демонстрация ФИТ БОЛ

16:00 - 17:00 - Открита демотстрация СТЕП АЕРОБИКА

17:00 - 18:00 - Танцова работилница POLE DANCE

18:00 - 19:00 - Танцова работилница - МTV DANCE

3.09.2017 - неделя

15:00 - 16:00 - Открита демонстрация ПИЛАТЕС

16:00 - 17:00 - Открита демонстрация BODY WORK Party

17:00 - 18:00 - Танцова работилница POLE DANCE

18:00 - 19:00 - Танцова работилница CAPOEIRA

Спортна зона - SPORT ZONE

KINGS TOURNAMENT STREETBALL

2.09.2017 - събота

11:00 - 16:00 - Групова фаза - момчета до 15 г, момчета до 18 г и момичета до 18 г

16:00 - 16:30 - Конкурс за стрелба и забивки

16:30 - 18:00 - Елиминации - момчета до 15 г, момчета до 18 г и момичета до 18 г

18:00 - 19:00 - Финали - момчета до 15 г, момчета до 18 г и момичета до 18 г

19:00 - Награждаване
3.09.2017 - неделя

11:00 - 17:00 - Групова фаза - мъже над 18 г и жени над 18 г

17:00 - 17:30 - Конкурс за стрелба и забивки

17:30 - 19:30 - Елиминации - мъже над 18 г и жени над 18 г

19:30 - 20:30 - Финали - мъже над 18 г и жени над 18 г

20:30 - Награждаване

SQUAREBALL ZONE

31.08.2017 - четвъртък

17:00 - 20:00 - Свободна игра и демонстрации

1.09.2017 - петък

17:00 - 20:00 - Свободна игра и демонстрации

2.09.2017 - събота

17:00 - 20:00 - Свободна игра и демонстрации

3.09.2017 - неделя

17:00 - 20:00 - Свободна игра и демонстрации

SLACKLINE ZONE

31.08.2017 - четвъртък

18:00 - 21:00 - Обучения и демонстрации

1.09.2017 - петък

18:00 - 21:00 - Обучения и демонстрации

2.09.2017 - събота

18:00 - 21:00 - Обучения и демонстрации

3.09.2017 - неделя

18:00 - 21:00 - Обучения и демонстрации

YOGA PLACE

31.08.2017 - четвъртък

18:00 - 19:00 - Забавна йога за младежи

1.09.2017 - петък

18:00 - 19:00 - Забавна йога за младежи

2.09.2017 - събота

18:00 - 19:00 - Забавна йога за младежи

3.09.2017 - неделя

18:00 - 19:00 - Забавна йога за младежи

SKATE & BLADE PARK

31.08.2017 - четвъртък

19:00 - 21:00 - LONGBOARD Contest - състезание по лонгборд

1.09.2017 - петък

10:00 - 17:00 - Свободно каране скейт, блейд, BMX, кънки

17:00 - 18:00 - Загрявка за скейт състезание

18:00 - 20:00 - SKATE JAM - Състезание по скейтборд

21:00 - Награждаване

2.09.2017 - събота

10:00 - 17:00 - Свободно каране скейт, блейд, BMX, кънки

16:00 - 20:00 - Работилница по кънки и ролери с инструктори на TEMPISH

17:00 - 18:00 - Загрявка за блейд състезание

18:00 - 20:00 - BLADE JAM - Състезание по блейд 

21:00 - Награждаване

3.09.2017 - неделя

10:00 - 18:00 - Свободно каране на скейт, блейд, BMX, кънки. Безплатни уроци, демонстрации.

DJ BASS STATION - подвижна DJ бус платформа

1.09.2017 - петък

17:00 - 19:00 - DJ WORKSHOP с участието на ALTERNATIVE MOVEMENT

19:00 - 23:00 - ALTERNATIVE MOVEMENT Party feat:

THE DARK ONE [ breakbeat / drum and bass ]

DEFRAGLER [ drum and bass ]

SML AS FREAKUIENCE [ hardcore / industrial ]

PILITRONCORE [hardcore / darkcore ]

EYETRO [ drum and bass / neurofunk ]

CHODA [ drum and bass / neurofunk ]

2.09.2017 - събота

17:00 - 19:00 - DJ WORKSHOP с участието на MIRIZMA

19:00 - 23:00 - MIRIZMA Party 

Маршрутът на DJ BASS STATION ще бъде обявен съвсем скоро.

ТВОРЧЕСКА ЗОНА/ РАБОТИЛНИЦИ

Музикална работилница "ROCK SCHOOL"

1.09.2017 - петък

16:00 - 19:00 - Музикална работилница за напреднали и начинаещи

2.09.2017 - събота

16:00 - 19:00 - Музикална работилница за напреднали и начинаещи

ANIME & MANGA TENT

1.09.2017 - петък

16:00-18:00 - Темари

18:00-20:00 - Кири-е

2.09.2017 - събота

11:00 - 12:00 - Оригами

12:00 - 13:00 - Оригами

13:00 - 15:00 - Манга

15:00 - 16:00 - Калиграфия

16:00 - 17:00 - Калиграфия

17:00 - 20:00 - Кири-е

3.09.2017 - неделя 

11:00 - 12:00 - Калиграфия

12:00 - 13:00 - Калиграфия

13:00 - 16:00 - Кири-е 

16:00 - 17:00 - Японски език

17:00 - 18:00 - Японски език

18:00 - 19:00 - Оригами

19:00 - 20:00 - Оригами

3D PRINTing студио

2.09.2017 - събота 

15:00 - 21:00 - Изработка на прототипи, демонстрации и обучения

3.09.2017 - неделя

15:00 - 21:00 - Изработка на прототипи, демонстрации и обучения

PTPI The Dolphins

1.09.2017 - петък 

16:00 - 19:00 - Творчески игри

2.09.2017 - събота

16:00 - 19:00 - Творчески игри

РАБОТИЛНИЦА ПО РОБОТИКА

31.08.2017 - четвъртък

16:00 - 20:00 - Работилница по роботика за деца и младежи

1.09.2017 - петък

16:00 - 20:00 - Работилница по роботика за деца и младежи

2.09.2017 - събота

16:00 - 20:00 - Работилница по роботика за деца и младежи

3.09.2017 - неделя

16:00 - 20:00 - Работилница по роботика за деца и младежи

CHARACTER WORKHOP

3.09.2017 - неделя

11:00 - 14:00 - Конкурс за създаване на най-оригинален образ на FUN CITY+ CHARACTER с участието на Калоян Илиев - KOKIMOTO

GRAFFITI & STREET ART ZONE

2.09.2017 - събота

11:00 - 19:00 - Графити и стрийт арт демонстрация с участието на MOUSE, STERN, GLOW и др.

3.09.2017 - неделя

11:00 - 19:00 - Графити и стрийт арт демонстрация с участието на MOUSE, STERN, GLOW и др.

STREET CIRCUS & MAGIC CORNER

1.09.2017 - петък

18:00 - 19:00 - "Поко Льоко" - цирково представление

2.09.2017 - събота

16:00 - 18:00 - Циркова работилница с участие на публиката

18:00 - 19:00 - "Поко Льоко" - цирково представление

3.09.2017 - неделя

16:00 - 18:00 - Циркова работилница с участие на публиката

18:00 - 20:00 - Street Magic show - работилница за фокуси и трикове

GAME ZONE

31.08.2017 - четвъртък

12:00 - 23:00 - Свободни игри - джаги, дартс, шах, табла

1.09.2017 -петък

12:00 - 23:00 - Свободни игри - джаги, дартс, шах, табла

17:00 - 23:00 - Конзолни игри - свободна игра и турнир

2.09.2017 - събота

12:00 - 23:00 - Свободни игри - джаги, дартс, шах, табла

17:00 - 23:00 - Конзолни игри - свободна игра и турнир

3.09.2017 - неделя

12:00 - 23:00 - Свободни игри - джаги, дартс, шах, табла

17:00 - 23:00 - Конзолни игри - свободна игра и турнир

Последни новини